Sosyal Sorumluluk Projelerimiz

8 Mart 8 Kadın Yaratan & İlham Veren Kadınlar Projesi-2023

Kadının gücünü, yaratıcılığını ve çok yönlülüğünü vurgulayan “Yaratan ve İlham Veren Kadınlar” projesi Korunma ihtiyacındaki çocuklara eğitim, aile, sosyal ve kültürel yaşama tam katılımlarını sağlamak için 40 yılı aşkın süredir çalışan Korucuk Vakfı ile birlikte 2023 yılında da Lider Filo sponsorluğunda gerçekleştirildi. Projeye destek sunmamızı sağlayan Betty Mazalto Photography’ye ve her biri kendi dalında başarılı olan, projeye ilham veren 8 değerli kadın katılımcıya ayrıca teşekkürlerimizi sunuyoruz.


Yaratan ve İlham Veren Kadınlar

8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında “Yaratan ve İlham Veren Kadınlar” Fotoğraf Projesi’nde Lider Filo olarak yer almaktan mutluluk duyduk. Projeye destek sunmamızı sağlayan Betty Mazalto Photography’ye ve her biri kendi dalında başarılı olan, projeye ilham veren 8 değerli kadın katılımcıya ayrıca teşekkürlerimizi sunuyoruz.


Okula Dönüş

2021-2022 Eğitim-Öğretim yılı hazırlık çalışmaları kapsamında;  İstanbul Atatürk Fen Lisesi Kız Öğrenci Yurdu ve Yemekhane Bölümü’nün boyanmasına ilişkin olarak; kurumumuza bu değerli desteği vermemizde olanak sağlayan okul müdürü Sn. Muzaffer Güneş’e teşekkürlerimizi sunar, öğrencilerimize yeni eğitim dönemlerinde başarılar dileriz.


Geleceğe Işık Tut

liderfilo-sosyalsorumluluk-01