Üst Yönetim

metinbarokas

Metin Barokas – Yönetim Kurulu Başkanı

25.11.1977 İstanbul doğumludur. Kariyerine 1995-1998 yılları arasında Inter Turizm A.Ş.’de operasyon departmanında başlamış olup, 2000-2004 yılları arasında Mazal Turizm LTD Şti’nde operasyon müdürü olarak görevine devam etmiştir. 2004 yılından itibaren faktoring sektöründe öncelikli olarak üst düzey yönetici pozisyonunda görev almıştır. İlerleyen dönemlerde faktoring şirketi ortaklığı ile birlikte yönetim kurulu üyeliği görevini üstlenmiştir. 30.11.2017 itibariyle operasyonel kiralama sektörüne yönelik çalışmalarına ağırlık verebilmek amacı ile faktoring ortaklığını sonlandırmıştır.
Günümüz itibariyle Metin Barokas, Dentavit Sağlık Ürünleri Tic. Ltd. Şti.’nin %50 hissedarı ve LDR Turizm A.Ş.’nin de %100 hisse oranına sahip ortağı ve Yönetim Kurulu Başkanı’dır.

bulentcoskunarda

Bülent Coşkunarda – Genel Müdür

1973 doğumlu olan Bülent Coşkunarda LDR Turizm A.Ş.’nin Genel Müdürü olarak görev yapmaktadır. 1993 yılında çalışma hayatına Dedeman Holding’e bağlı Decar Oto Kiralama A.Ş.’de başlamış ve araç kiralama sektöründe çeşitli pozisyonlarda görev yapmıştır. Bülent Coşkunarda, LDR Turizm A.Ş.’de 2011 yılından itibaren Şirketin Genel Müdürü olarak görevini sürdürmektedir. Uzmanlık alanları; satış ve kar odaklı fiyatlama stratejileri, filo operasyon yönetimi, finansal risk yönetimi, makro ekonomik bazlı satınalma yönetimi ve sektörel RV analizidir.

burcinbaybaturkok

Burçin Baybatur Kök – Genel Müdür Yardımcısı

1980 doğumlu olan Burçin Baybatur Kök, LDR Turizm A.Ş.’nin Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. İktisat ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümünü tamamladıktan sonra Amerika Birleşik Devletleri’nde yabancı dil eğitimi almış ve 2000 yılında çalışma hayatına atılmıştır. 2007 yılından bu yana operasyonel kiralama sektöründe uzmanlaşmıştır. Burçin Baybatur Kök, sektör bazlı fonlama ve risk limit çalışmaları, operasyonel risk analizi, dövizli fonlama modellerinde finansal yönetim, UFRS bazlı finansal tablolar, sermaye koruma planlı finansal yönetim alanlarında eğitimler almış ve çalışmalar gerçekleştirmiştir. Fiyatlama stratejileri, yerel vergi planlaması ve vergi denetimi alanında uzmanlaşmıştır. Kendisi 2013 yılından bu yana şirketimizde görev yapmaktadır.