Hasar Yönetimi

Günümüz şartlarında kullandığınız araçların hasar görmeleri durumunda bu hasarların giderilmesi, zaman ve iş kaybınıza önemli derecede engel olan bir süreç haline gelmiştir. Bu onarımlar hem yüklü maliyetleri hemde araçların iş görmezlik süresi işlerinizin aksamasında büyük rol oynar. Araç kullanımları esnasında oluşması muhtemel tüm riskleri teminat altına alabilmek ise bambaşka bir zorluktur. LİDER FİLO olarak bizler araçlarınızın başına gelmesi muhtemel tüm risklerin göz önünde bulundurulduğu bir sigorta sistemi sağlamaktayız. Bu bağlamda LİDER FİLO’dan kiralayacağınız tüm araçlar kaza, sel, çalınma, deprem, terör olayları vb. bir sürü ziyan durumunu karşılayacak bir kasko sistemi ile donatılır.

Ayrıca bu zararların giderilme süreci hiçbir şekilde sizleri etkilemez. Hasar oluşmasından itibaren aracın bulunduğu yerden ilgili servis birimine ulaştırılması ile başlayan ve onarımın bitirilip size geri teslim edilmesine kadar süren bu operasyonu olduğu gibi bizler yürütürüz.

Onarımı yapılan aracın yerine sizlere sağlayacağımız yedek araç ise iş kaybınızı önler. Yalnızca LİDER FİLO tarafından sizlere sağlanan bu ayrıcalıklar ile kiralama yapmak bu bağlamda da büyük avantajlar sağlayacaktır.