Social Responsibility Projects

8 Mart 8 Kadın Yaratan & İlham Veren Kadınlar Projesi-2023

Kadının gücünü, yaratıcılığını ve çok yönlülüğünü vurgulayan “Yaratan ve İlham Veren Kadınlar” projesi Korunma ihtiyacındaki çocuklara eğitim, aile, sosyal ve kültürel yaşama tam katılımlarını sağlamak için 40 yılı aşkın süredir çalışan Korucuk Vakfı ile birlikte 2023 yılında da Lider Filo sponsorluğunda gerçekleştirildi. Projeye destek sunmamızı sağlayan Betty Mazalto Photography’ye ve her biri kendi dalında başarılı olan, projeye ilham veren 8 değerli kadın katılımcıya ayrıca teşekkürlerimizi sunuyoruz.


Yaratan ve İlham Veren Kadınlar

8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında “Yaratan ve İlham Veren Kadınlar” Fotoğraf Projesi’nde Lider Filo olarak yer almaktan mutluluk duyduk. Projeye destek sunmamızı sağlayan Betty Mazalto Photography’ye ve her biri kendi dalında başarılı olan, projeye ilham veren 8 değerli kadın katılımcıya ayrıca teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Back to School

Within the scope of 2021-2022 Academic Years preparatory studies;  concerning the painting of the Dormitory and the Dining Hall; We thank Mr. Muzaffer Güneş who gave us the opportunity to support our institution and we wish our students success in their new academic year.


Shine A Light On The Future

liderfilo-sosyalsorumluluk-01