Bireysel Uzun Dönem Kiralama
Bireysel Uzun Dönem Kiralama

Bireysel Uzun Dönem Kiralama

Lider Filo, bireysel müşterilerine bir ilki gerçekleştirerek Burgan Bank’ın çözüm ortaklığı ile uzun dönem araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Müşterilerimiz, bireysel uzun dönem araç kiralayarak kiralama süresi boyunca Lider Filo’nun kurumsal müşterilerine sunmakta olduğu tüm hizmetlerden yararlanabileceklerdir.

Kiralama süresi boyunca müşterilerimize sunduğumuz hizmetler aşağıdaki gibidir:

  • 7/24 Yol Yardım,
  • Hasar Yönetimi,
  • Yedek Araç Hizmeti,
  • Lastik Yönetimi,
  • Bakım & Onarım Yönetimi,
  • Geniş Sigorta Teminatı Güvencesi

Yukarıda sağlamış olduğumuz hizmetlere ilave olarak;

* Lider Filo Mobil Hizmeti (Smartphone), Türkiye içerisinde Lider Filo müşterilerinin araçları ile seyahat ederken herhangi bir sorun ile karşılaşmaları durumunda Lider Filo’nun sunduğu yol yardım hizmetlerine anında erişmelerini sağlamaktadır. Lider Filo Mobil uygulaması ile müşterilerimiz arıza bildirimi, kaza bildirimi, hırsızlık bildirimi, lastik işlemleri, anahtar işlemleri, ikame araç işlemleri gibi pek çok hizmete mobil olarak da ulaşabilmektedir.

* Çekicim nerede hizmeti ile arıza ve hasar durumlarında çekici aracın yönlendirildiği an itibariyle online olarak harita üzerinden takip edilebilme olanağı da müşterilerimize sunulan diğer hizmetlerimiz arasındadır.

Bireysel müşterilerimiz için özel olarak projelendirilen bu hizmetten faydalanmak ve daha detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.